Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Ψηφοδέλτια Δήμων Αρκαδίας της ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ

«ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ
ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ»
ΑΔΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ             Υποψήφιος Δήμαρχος

1) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
2) ΑΔΑΜΗ ΕΛΕΝΗ   του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)                
3) ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  του  ΧΡΙΣΤΟΥ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
4) ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του  ΠΕΤΡΟΥ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
5) ΓΩΣΗΣ ΖΗΣΗΣ του  ΧΡΙΣΤΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)                        
6) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΟΥΝΗ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
7) ΚΟΚΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)  
8) ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
9) ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
10) ΚΟΛΟΒΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)        
11) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
12) ΚΟΣΣΙΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
13) ΚΟΥΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΠΑΝΤΕΛΗ   (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
14) ΚΟΥΝΟΥΓΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
15) ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ   του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ   (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)                                          
16) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)  
17) ΛΑΓΟΥ – ΚΟΛΟΒΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
18) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΑΝΔΡΕΑ      (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)                          
19) ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
20) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
21) ΡΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
22) ΣΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ    (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)              
23) ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΑΝΔΡΕΑ     (Υποψ. δημ.  Σύμβ. )        
24) ΣΟΥΡΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
25) ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   Υποψ. δημ.  Σύμβ.)      
26) ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)    
27) ΤΣΟΥΓΚΡΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ  του  ΣΤΑΥΡΟΥ   (Υποψ. δημ.  Σύμβ.)
   
Δημοτική Κοινότητα  Άστρους
1) ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας
2) ΝΤΕΡΕΛΗ – ΡΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας
3) ΡΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα  Αγίας Σοφίας
1) ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Υποψήφια εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα  Αγίου Ανδρέα
1) ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Αγίου Πέτρου
1) ΜΠΟΚΟΛΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Δολιανών
1) ΣΑΓΚΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ  του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Καστανίτσης
1) ΣΤΕΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψήφια εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Μελιγούς
1) ΑΔΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Παράλιου Άστρους
1) ΔΟΥΖΕΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Πλατάνου
1) ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Στόλου
1) ΡΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος εκπρόσωπος    
 Τοπική Κοινότητα Χαράδρου
1) ΤΕΤΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΣΠΥΡΟΥ  Υποψήφιος εκπρόσωπος              
----------------------------------------------------------------------------

«ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΑΪΚΗΣ  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ»
ΦΡΑΓΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική  Περιφέρεια Βυτίνας
1) ΓΟΝΤΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Βυτίνας)
2) ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Βυτίνας)
3) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ.   (Εκλ.Περ.Βυτίνας)
4) ΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Βυτίνας)
Εκλογική Περιφέρεια Δημητσάνας
1) ΚΟΡΚΟΦΙΓΚΑ - ΔΟΥΦΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Δημητσάνας)
2) ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ    Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Δημητσάνας)
3) ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Δημητσάνας)
Εκλογική Περιφέρεια Ηραίας
1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Ηραίας)
2) ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Ηραίας)
3) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Ηραίας)
4) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Ηραίας)
5) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Ηραίας)
Εκλογική Περιφέρεια Κλείτορος
1) ΓΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κλείτορος)
2) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κλείτορος)
3) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κλείτορος)
4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ.  (Εκλ.Περ.Κλείτορος)
5) ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Κλείτορος)
Εκλογική Περιφέρεια Κοντοβάζαινας
1) ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κοντοβάζαινας)
2) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κοντοβάζαινας)
3) ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κοντοβάζαινας)
4) ΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ, Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Κοντοβάζαινας)
5) ΤΣΙΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Κοντοβάζαινας)
Εκλογική Περιφέρεια Λαγκαδίων
1)      ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Λαγκαδίων)
2)      ΣΙΟΚΟΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣIΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Λαγκαδίων)
Εκλογική Περιφέρεια Τρικολώνων
1) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Τρικολώνων)
2) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Τρικολώνων)
3) ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τρικολώνων)

 Εκλογική Περιφέρεια Τροπαίων
1) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Τροπαίων)
2) ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Τροπαίων)
3) ΚΑΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
4) ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
5) ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ. (Εκλ.Περ.Τροπαίων)
6) ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
7) ΜΕΝΤΡΕΚΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
8) ΟΧΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
9) ΣΤΟΥΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
10) ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψ.δημ.Συμβ.(Εκλ.Περ.Τροπαίων)
 
Τοπική κοινότητα Βελημαχίου
1) ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Βυζικίου
1) ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
2) ΜΟΛΟΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Βυτίνας
1) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος
Τοπική κοινότητα Δόξης
1) ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Καλλιανίου
1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
2) ΚΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
3) ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
Τοπική κοινότητα Καστρακίου
1) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Κοντοβαζαίνης
1) ΚΑΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,  Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
2) ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική κοινότητα Λαγκαδίων
1) ΣΤΟΥΓΙΟΥ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
Τοπική κοινότητα Μυγδαλιά
1) ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική κοινότητα Πουρναριάς
1) ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Πυρρη
1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφιος  Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Τροπαίων
1) ΚΛΟΥΚΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
2)ΣΤΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική κοινότητα Χρυσοχωρίου
1)ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Χώρας
1)ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Υποψήφιος Εκπρόσωπος  


----------------------------------------------------

 «ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ  ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ»
 
ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική περιφέρεια Κοσμά

1) ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Κοσμά)

Εκλογική περιφέρεια Λεωνιδίου

1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
2) ΓΟΛΕΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
3) ΓΟΥΣΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
4) ΚΑΡΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
5) ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
6) ΚΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
7) ΛΕΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
8) ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
9) ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
10) ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
11) ΜΠΟΚΟΥ ΑΥΓΕΡΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
12) ΜΩΡΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
13) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
14) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
15) ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
16) ΡΟΥΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)
17) ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ.(Εκλ.Περ. Λεωνιδίου)

Δημοτική Κοινότητα Λεωνιδίου
1) ΚΟΥΚΟΥΛΙΘΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας
2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας
3) ΣΜΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου
1) ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος
2) ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος

Τοπική Κοινότητα Κοσμά
1) ΝΙΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
2) ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
3) ΦΕΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου
1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Πηγαδίου
1) ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Πουλίθρων
1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Τοπικός Σύμβουλος
2) ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος



Τοπική Κοινότητα Πραγματευτής
1) ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Τσιταλίων
1) ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος

Τοπική Κοινότητα Τυρού
1) ΚΟΥΒΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
2) ΚΟΥΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος


-----------------------------------------------------------------

 «ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ  ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ»

   ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική περιφέρεια Βαλτετσίου
1) ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  του     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Βαλτετσίου)
2) ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Βαλτετσίου)

Εκλογική περιφέρεια Κορυθίου
1) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Κορυθίου)
2) ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ           Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Κορυθίου)        

Εκλογική περιφέρεια Λεβιδίου
1) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ       Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Λεβιδίου)  
2) ΔΡΑΒΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Λεβιδίου)
3) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Λεβιδίου)        
4) ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                      Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Λεβιδίου)  
5) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Λεβιδίου)            

Εκλογική περιφέρεια Μαντινείας
1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Μαντινείας)
2) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Μαντινείας)      

Εκλογική περιφέρεια Σκυρίτιδας
1) ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Σκυριτίδας)    
2) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Σκυριτίδας)    

Εκλογική περιφέρεια Τεγέας
1) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τεγέας)      
2) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τεγέας)        
3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τεγέας)      

Εκλογική περιφέρεια Τρίπολης
1) ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                  
2) ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                            
3) ΔΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  του ΗΛΙΑ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                                                
4) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                          
5) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)          
6) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY  Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)        
7) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                                            
8) ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                      
9) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                    
10) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                
11) ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                      
12) ΜΑΖΙΝΑ – ΒΟΥΡΤΣΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)            
13) ΜΑΤΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                        
14) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)          
15) ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                  
16) ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                      
17) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                        
18) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)
19) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)
20) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ –ΓΟΝΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)
21) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                            
22) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ – ΜΠΟΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)  
23) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)            
24) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                            
25) ΡΑΔΑΙΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ  του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                                  
26) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                            
27) ΣΤΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                                    
28) ΦΡΑΪ  ΤΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΡΙΤΣΑΡΝΤ (RITCHARD)   Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Τρίπολης)                  

Εκλογική περιφέρεια Φαλάνθου
1) ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ     Υποψ. δημ.  Σύμβ. (Εκλ.Περ.Φαλάνθου)

Δημοτική Κοινότητα Τρίπολης
1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ     Υποψήφια  Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    
2) ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    
3)     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ        Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    
4)     ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    
5)     ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    
6) ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ     Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    
7) ΣΙΛΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής κοινότητας    

Τοπική Κοινότητα Αρτεμισίου
ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Βλαχοκερασιάς
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Βουρβούρων
ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY  Υποψήφιος εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Δάρα
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Ευάνδρου
 ΝΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Καμαρίου
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια  εκπρόσωπος
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Κανδήλας
 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος                                                                                                                                                  
Τοπική Κοινότητα Κάψια
ΣΚΟΥΝΤΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Κολλινών
ΚΑΚΛΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Μαγούλας
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Ριζών
  ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Σάγκα
  ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος εκπρόσωπος
Τοπική Κοινότητα Σταδίου
ΠΑΣΠΑΤΗ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος
Τοπική Κοινότητα Στενού
ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γράψτε το σχόλιο σας και πατήστε "Δημοσίευση σχολίου" παρακάτω. Αν θέλετε να γυρίσετε πίσω στο blog ακολουθήστε τον σύνδεσμο.
<<Επιστροφή στο blog